Порядок і спосіб погашення простроченої заборгованості.


   1.Споживач має право погасити прострочену заборгованість.

   1.1. Готівкою через касу центрального офісу Кредитодавця або його відокремлених підрозділів.
   Прийом платежів здійснюється кредитною спілкою в робочі дні згідно графіку роботи кредитної спілки.    Розрахунки готівкою між кредитною спілкою та споживачем протягом одного дня можуть здійснюватися виключно в межах граничних сум розрахунків готівкою, установлених відповідною постановою Правління НБУ (не більше 50000,00 грн).
   1.2. Шляхом безготівково перерахунку коштів на поточний рахунок Кредитодавця.
   В разі оплати через банк Позичальник зобов'язаний вказувати наступне призначення платежу: «Оплата згідно договору про споживчий кредит № ____ від ______за ________ (ПІБ Позичальника). Без ПДВ».


   2. Погашення простроченої заборгованості здійснюється у такій черговості:

   1) у першу чергу сплачуються прострочена до повернення сума кредиту та прострочені проценти за користування кредитом;
   2) у другу чергу сплачуються сума кредиту та проценти за користування кредитом;
   3) у третю чергу сплачуються неустойка та інші платежі відповідно до договору про споживчий кредит.


   3. У разі затримання споживачем сплати частини споживчого кредиту та/або процентів щонайменше на один календарний місяць, а за споживчим кредитом, забезпеченим іпотекою, та за споживчим кредитом на придбання житла - щонайменше на три календарні місяці Кредитодавець має право вимагати повернення споживчого кредиту, строк виплати якого ще не настав, в повному обсязі.    Кредитодавець у письмовій формі повідомляє споживача про таку затримку із зазначенням дій, необхідних для усунення порушення, та строку, протягом якого вони мають бути здійснені.
   Якщо Кредитодавець відповідно до умов договору про споживчий кредит вимагає здійснення платежів, строк сплати яких не настав, або повернення споживчого кредиту, такі платежі або повернення споживчого кредиту здійснюються споживачем протягом 30 календарних днів, а за споживчим кредитом, забезпеченим іпотекою, та за споживчим кредитом на придбання житла - 60 календарних днів з дня одержання від Кредитодавця повідомлення про таку вимогу. Якщо протягом цього періоду споживач усуне порушення умов Договору про споживчий кредит, вимога Кредитодавця втрачає чинність.

 

 

Новини

26 | 062020 Акція! Кредит "Підтримка" подовжено
Акцію! Кредит "Підтримка" подовжено до 31 липня 2020 р.
докладніше

12 | 052020 КС ХКВД з 12.05.2020 року працює для Вас за штатним режимом
Звертаємо Вашу увагу, що Кредитна спілка «Харківська Каса Взаємодопомоги» з 12.05.2020 року працює для Вас за штатним режимом....
докладніше


головний офіс:

м. Харків, ст.м. "Південний вокзал",
вул.Благовіщенська, 38 д.
тел/факс: (057) 777-01-14, 777-01-25

Відділення:

© 2008 Кредитна Спілка
«Харківська Касса Взаємодопомоги».